Piątek, 13 września 2024r. | Imieniny: Eugenii, Aureliusza, Jana
Pokaż menu

Ankieta dotycząca potrzeb i potencjału wspólnoty samorządowej Radzionkowa

23 sierpnia, 2024

W związku z realizacją przez Gminę Radzionków projektu „CUS – nowe spojrzenie na usługi społeczne” w nawiązaniu do art. 4-7 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych, koniecznym jest opracowanie Programu Usług Społecznych na lata 2025-2030.

ANKIETA

Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wypełnienie oraz przekazanie do wypełnienia swoim współpracownikom, rodzinom, znajomym oraz bliskim poniższej ankiety, której celem jest diagnoza potrzeb i potencjału wspólnoty samorządowej naszej Gminy. Ankietę podzielono na kilka obszarów tematycznych, w których znajdują się pytania jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru oraz pytania otwarte. W pytaniach wielokrotnego wyboru określona została liczba wymaganych odpowiedzi. Badanie ankietowe jest anonimowe i jest prowadzone za pomocą ankiety google oraz ankiet papierowych.

To Państwo, jako mieszkańcy, jesteście najlepiej w stanie zidentyfikować potrzeby, które towarzyszą Wam w codziennym życiu. Wychodząc im na przeciw proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi na każde z pytań ankietowych, gdyż tylko kompletne informacje pozwolą wskazać najważniejsze obszary potrzeb całej wspólnoty samorządowej Radzionkowa.

Przekazane dane, stanowiące odzwierciedlenie aktualnych i rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych, zostaną zestawione i uwzględnione przy opracowaniu Programu Usług Społecznych na lata 2025-2030, w zakresie jego celów, priorytetów oraz kierunków działań w perspektywie najbliższych lat.

Formularz ankiety również w formie papierowej dostępny jest w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzionkowie.
Wypełnione ankiety proszę składać do dnia 20.09.2024r. Formularze papierowe można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Radzionków oraz w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzionkowie.




Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).