Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Ankieta nad Gminną Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych

22 czerwca, 2020

W związku z prowadzonymi przez Ośrodek Pomocy Społecznej pracami nad Gminną Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Radzionkowie na lata 2021-2030 zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu ankietowym.

Ankieta zawiera 10 obszarów tematycznych, w których znajdują się pytania jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. W pytaniach wielokrotnego wyboru określona została liczba wymaganych odpowiedzi. Badanie ankietowe jest anonimowe i zostanie przeprowadzone za pomocą ankiety google.

To Państwo, znacie najlepiej mocne i słabe strony Radzionkowa, jego szanse oraz zagrożenia. Zatem uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na każde z pytań ankietowych, gdyż tylko kompletne informacje pozwolą wskazać najważniejsze problemy społeczne i potrzeby naszego miasta.

Przekazane opinie, uwagi i sugestie, jako cenne źródło informacji, stanowiące odzwierciedlenie aktualnych i rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych, zostaną zestawione i uwzględnione przy opracowaniu Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2030, w zakresie jej celów, priorytetów oraz kierunków działań w perspektywie najbliższych lat.

 

Ankieta 

 

Formularze ankiet są również dostępne w formie papierowej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzionkowie. Formularze papierowe można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Radzionków oraz sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzionkowie. 

Termin nadsyłania ankiet: 31.07.2020r.

 

 

 

                                   Dziękuję za czas poświęcony na wypełnienie ankiety

                                                     Burmistrz Miasta Radzionków

                                                             dr Gabriel Tobor
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).