Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Bezpieczne Wakacje

08 lipca, 2024

Na terenie województwa śląskiego trwa coroczna akcja pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”. Głównym celem tej inicjatywy jest wsparcie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracownicy Inspekcji Sanitarnej odwiedzają miejsca wypoczynku, gdzie prowadzone są zajęcia edukacyjne dla kadry pedagogicznej oraz dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznych zachowań podczas korzystania z kąpieli wodnych i słonecznych.

Edukacja obejmuje również profilaktykę uzależnień od tytoniu, alkoholu, narkotyków i innych środków psychoaktywnych. Ponadto prowadzone są zajęcia na temat boreliozy i odkleszczowego zapalenia mózgu.

BROSZURA EDUKACYJNA

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).