Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Bezpłatna, cyfrowa mammografia

11 maja, 2023
Bezpłatna mammografiaNarodowy Instytut Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy w Gliwicach zaprasza na bezpłatną cyfrową MAMMOGRAFIĘ. Bezpłatne badanie przysługuje co 2 lata, ubezpieczonym Paniom w wieku od 50 lat (liczy się tylko rok urodzenia) do 69 lat. Zapisy na badanie pod nr tel.: 32 278-98-96, w godz.: 7:00-15:00.
 
Badania odbędą się w dniach 1 i 2 czerwca w godzinach od 8:30 do 15:30 oraz 5 i 6 czerwca w godzinach od 10:00 do 17:00 w mammobusie, który stanie przed Centrum Kultury "Karolinka".
 
Mammografia finansowana jest przez NFZ w ramach Programu profilaktyki raka piersi.
 Bezpłatna mammografiaGmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).