Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Bier kije i ciś edycja 2020

08 lipca, 2020

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na kolejną edycję akcji "Bier kije i ciś". Spotkania, prowadzone przez instruktorów Nordic Walking, odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:00 (miejsce będzie ustalane i podawane na Fanpage'u grupy) oraz w czwartki o godzinie 19:30 (każdorazowo na Księżej Górze). Głównym celem zajęć jest nauka, poprawa oraz doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking. 

 
Terminy zajęć:
lipiec 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27, 30.
sierpień 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27
 
Akcja zakończy się podsumowaniem i ogniskiem "Na Szkale". Dla najwytrwalszych uczestników przewidywane są upominki.
 
 
 
 Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).