Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków zaprasza w sobotę

17 marca, 2023

CDDGW sobotę zapraszamy do Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku. Placówka będzie otwarta w godzinach od 10:00 do 17:00 (ostatnie wejście o godzinie 16:00). Bilety do nabycia na miejscu. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zwiedzania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel: (32) 307-35-36.

PLAKAT
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).