Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla

Czasowe zmiany na linii autobusowej 73

26 maja, 2022

ZTMPrzypominamy, że w dniach 26 i 27 maja linia autobusowa nr 73 podczas przejazdu przez ul. Sadową, zostanie skierowana na dwukierunkowy objazd przebiegający ul. Długą. Za wyłączone z obsługi przystanki zlokalizowane przy ul. Unii Europejskiej i Knosały dla kierunku jazdy Piekary Śląskie uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek na ul. Długiej w rejonie posesji nr 28.

Ponadto linia 73 w kierunku jazdy Stroszek obsługiwać będzie przystanek Radzionków Knosały na wysokości posesji nr 20, zamiast przy centrum handlowym.

Rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.