Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Darmowe porady prawne

23 sierpnia, 2023
Przypominamy, że w Radzionkowie można skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, oferowanych przez Powiat Tarnogórski. Takie konsultacje odbywają się w każdy czwartek (godz. 13:00 - 17:00) i piątek (godz. 8:00 - 12:00) w Centrum Kultury "Karolinka".
Aby umówić się na wizytę należy zadzwonić pod nr tel. (32) 381-37-76 lub skorzystać z formularza online znajdującego się TUTAJ
Więcej szczegółów dostępnych TUTAJ

Dodatkowo, w salce szkoleniowej (parter) Urzędu Miasta Radzionków w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16:00 - 18:00 odbywają się bezpłatne konsultacje prawne w zakresie przemocy i uzależnień. Zapisy nie obowiązują.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).