Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Dobre wiadomości z biblioteki

12 kwietnia, 2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Radzionkowie z powodzeniem aplikowała do programu Partnerstwo dla książki 2023. Oznacza to, że od kwietnia do końca lipca będzie realizować zadanie „Biblioteka? Jestem na TAK”. W ramach działań zaprosi najmłodszych mieszkańców miasta do wspólnych spotkań i zabawy. Będą "ArcyGlutki" i sensoplastyczne zmagania, będzie „Wieczór magii w bibliotece” i spotkanie z iluzjonistą, będzie gordonowski koncert muzyki na żywo oraz wiele innych atrakcji

O wszelkich działaniach w ramach grantu będziemy informować na bieżąco, dlatego zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz profilu na Facebook’u.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).