Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Dyskusja publiczna na temat MPZG

03 marca, 2021

Relacje OnlineDzisiaj o godzinie 16:00 odbędzie się online dyskusja publiczna na temat wprowadzanych zmian do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Debata, dla osób wcześniej niezarejestrowanych, będzie dostępna pod adresem https://radzionkow.sesja.pl, bez możliwości zabrania głosu.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.