Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Działka do oddania w użytkowanie wieczyste

23 czerwca, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków na okres 21 dni, tj. od dnia 23.06.2020 roku do dnia 14.07.2020 roku wykazu nr 16/2020, obejmującego niezabudowana działkę gruntu nr 296/10 położoną przy ul. Księżogórskiej w Radzionkowie, stanowiącą własność Gminy Radzionków, przeznaczoną do oddania w użytkowanie wieczyste na lat 50 w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. 

Wykaz nr 16/2020

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).