Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Działka gruntu na sprzedaż

16 maja, 2023

informacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje, że zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej przy ul. Sikorskiego w Radzionkowie (działka nr 2059/23 a.m. 20 o/Radzionków o powierzchni 156 m², stanowiąca własność Gminy Radzionków, objęta księgą wieczystą nr GL1T/00090925/6 Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach).

Przetarg odbędzie się 23 czerwca 2023 roku o godz. 09:30, w Urzędzie Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, sala szkoleniowa, poziom -1.

Ogłoszenie
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).