Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Działka i nieruchomość do srzedaży

28 listopada, 2023

OgłsozenieOgłoszenie Burmistrza Miasta Radzionków o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż części nieruchomości, położonej w rejonie ul. Norwida i ul. Obrońców Pokoju w Radzionkowie.

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazu nr 69/2023, obejmującego działkę nr 420/132 położoną przy ul. Jana III Sobieskiego, stanowiącą własność Gminy Radzionków, przeznaczoną do zbycia w drodze zamiany.

Wykaz 69/2023

Informacji udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Radzionków, pokój nr 11, tel. 32 388-71-29, 32 388-71-23.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).