Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Działki do zbycia

26 maja, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta wykazu nr 12/2020, obejmującego zabudowane działki gruntu nr 133/18, 273/49 położone w Radzionkowie przy ul.Nałkowskiej, przeznaczone do zbycia w drodze przetargu.

Wykaz nr 12/2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta wykazu nr 13/2020, obejmującego niezabudowaną działkę gruntu nr 2509/1489 położoną w Radzionkowie w rejonie ul. Artylerzystów,  przeznaczoną do zbycia w drodze zamiany.

Wykaz nr 13/2020
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).