Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

E-warsztaty “Zaprogramuj swoją przyszłość”

03 września, 2020

logo e-warsztatów "zaprogramuj swoją przyszłość"Informujemy, że nabór na bezpłatne e-warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 17 lat został przedłużony do 20 września 2020 roku. Kursy obejmują materiał podstawowy rozdzielony na 3 zajęcia po 1,5 godziny każde (lekcje odbywają się raz w tygodniu, w wybrany w formularzu dzień i godzinę).  Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz na stronach: zaprogramowani.com oraz akademiaprogramowania.pl.

Do wyboru tematy takie jak: C++, Java, Python, Aplikacje webowe, Roblox, Grafika komputerowa. 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).