Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

E-warsztaty “Zaprogramuj swoją przyszłość”

05 sierpnia, 2020

Zaprogramowani.com wraz z AkademiaProgramowania.pl zapraszają do zapisów na 1500, w zupełności darmowych, miejsc na e-kursach programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 17 lat. Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz na stronie ZAPROGRAMOWANI lub AKADEMIA PROGRAMOWANIA . Start zapisów planowany jest na 14 sierpnia 2020 roku i potrwają one do 4 września lub wykorzystania wszystkich darmowych miejsc.


Kursy obejmują materiał podstawowy rozdzielony na 3 zajęcia po 1,5 godziny każde (lekcje odbywają się raz w tygodniu, w wybrany w formularzu dzień i godzinę).

Do wyboru tematy takie jak:

- C++,

- Java,

- Python,

- Aplikacje webowe,

- Roblox,

- Grafika komputerowa. 

BIULETYN
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).