Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Festiwal im. G. G. Gorczyckiego

02 września, 2023
Dzisiaj startuje 18. Międzynarodowy Festiwal im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego. Jedenaście koncertów z udziałem znakomitości polskiej sceny muzycznej od 2 września do 1 października 2023 roku. Tegoroczna edycja Festiwalu pod tytułem „Ewolucje” ma na celu pokazanie ewolucji w muzyce, jaka dokonywała się w dwóch epokach: baroku oraz w muzyce współczesnej.
Zapraszamy na koncerty, a w szczególności do radzionkowskiego kościoła pw. św. Wojciecha, który odbędzie się 10 września.
 
Informacje na temat koncertów znajdują się na stronie https://gorczycki.pl/.Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).