Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Finał akcji “Bilet za nakrętki”

07 września, 2023

Wakcji zbierania nakrętek na leczenie Agatki Szafranek udało się zebrać ponad 30 worków o pojemności 120 l, wypełnionych po brzegi zakrętkami. W ramach wakacyjnej akcji „Bilet za nakrętki” dzieciom rozdano ponad 650 darmowych wejściówek na kąpielisko miejskie na Księżej Górze. Cały dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na rzecz leczenia i rehabilitacji Agatki Szafranek - mieszkanki Radzionkowa.

Dziękujemy za tak liczny udział w akcji dzieciom i ich rodzicom oraz Stowarzyszeniu „Cidry Lotajom”.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).