Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych

06 kwietnia, 2023

ZTMW okresie Świąt Wielkanocnych ZTM wprowadza szereg zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:
➡️ 6, 7 i 11 kwietnia (wiosenna przerwa świąteczna w szkołach) obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze (nieszkolne/niewakacyjne) - z uwzględnieniem pewnych wyjątków;
➡️ 8 kwietnia (Wielka Sobota) obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w soboty (niewakacyjne) - z uwzględnieniem pewnych wyjątków;
➡️ 9 i 10 kwietnia (Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny) obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta (niewakacyjne) - z uwzględnieniem pewnych wyjątków.

Szczegóły na stronach ZTM.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).