Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Funkcjonowanie komunikacji w okresie wakacji

30 czerwca, 2020

Informujemy, że w okresie wakacji letnich, tj. od 27 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku na liniach autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych będą obowiązywały planowe rozkłady jazdy ważne w okresie wakacji (w dni robocze, soboty oraz niedziele i święta) z poniższymi wyjątkami.

utrzymuje się także w ww. okresie zmiany na liniach wprowadzane sukcesywnie od dnia 16 marca 2020 r., z późniejszymi korektami (aktualny komunikat znajduje się na STRONIE INTERNETOWEJ) w związku z występującą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, chyba, że te zmiany zostały odwołane przed dniem 27.06.2020 r.

- przywraca się planowe rozkłady jazdy ważne w okresie wakacji letnich na liniach autobusowych nr: 15, 96, 111, 127, 144, 146, 155, 169, 176, 196, 227, 255, 623 (nowy rozkład).

Jednocześnie przypominamy, że w okresie wakacji letnich wprowadzona zostanie dodatkowa oferta komunikacji zbiorowej realizowana do kąpielisk i ośrodków rekreacyjnych na liniach autobusowych nr:

- 52  do Zbiornika Rogoźnik w gminie Bobrowniki (w soboty oraz niedziele i święta),

- 98 do Doliny Górnika w Chorzowie (w soboty oraz niedziele i święta),

- 175 do Zbiornika Pogoria I w Dąbrowie Górniczej (tabor o zwiększonej pojemności typu CN w niedziele i święta wakacyjne),

- 250 do Kąpieliska Maciejów w Zabrzu-Maciejowie (codziennie),

- 650 do Jeziora Czechowice w Gliwicach (w soboty oraz niedziele i święta),

- 659 do Kąpieliska Maciejów w Zabrzu-Maciejowie (codziennie),

- 700 do Zbiornika Rogoźnik w gminie Bobrowniki (w soboty oraz niedziele i święta).

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).