Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Hulajnogi elektryczne w mieście

08 września, 2023

Już wkrótce na terenie Radzionkowa będzie można wypożyczać elektryczne hulajnogi.
Hulajnogi dostarczy TIER MOBILITY Sp. z o.o., która zapewni również ich serwis i utrzymanie. Chcąc uniknąć sytuacji znanej z innych miast, gdzie porzucane w dowolnej lokalizacji hulajnogi tworzyły bałagan na chodnikach i zagrażały bezpieczeństwu, na terenie Radzionkowa wyznaczone zostaną miejsca postojowe, w które będzie należało odstawić hulajnogi po zakończeniu jazdy.
W przypadku porzucenia hulajnogi w innym miejscu wypożyczającemu zostaną naliczone dodatkowe opłaty. Orientacyjną lokalizację miejsc postojowych przedstawiamy na załączonym planie, a za kilka dni podamy dodatkowe informacje.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).