Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

I Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

12 maja, 2023

Dzień GodnościDzisiaj, w Centrum Kultury "Karolinka" odbył się I Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych. Impreza miała na celu znoszenie barier i ograniczeń osób z niepełnosprawnościami, a tym samym zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy życia codziennego tych osób.

Na scenie zaprezentowały się grupy z jednostek z powiatu tarnogórskiego, a po ich zakończeniu można było oglądać prace wykonane przez wychowanków szkół i ośrodków.

 

 

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).