Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

III edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

09 września, 2021

Do 19 września można oddawać głopsy w III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec województwa. Głosowanie odbywa się elektronicznie na stronie ebo.slaskie.pl. Wyniki głosowania poznamy jeszcze we wrześniu. Zachęcamy do głosowania na jeden z dwóch projektów dotyczących Radzionkowa.

1. Budowa Pszczelego Parku Edukacyjnego na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Radzionkowie
2. "Werci sie robić do bajtli" - śląskie warsztaty edukacyjne dla maluchów

Głosujemy na https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.