Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Informacja dla głosujących w obwodzie nr 4

24 czerwca, 2020

Szanowni Wyborcy głosujący w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II - obwód nr 4, informujemy że lokal wyborczy w najbliższych wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej znajdował się będzie w sali gimnastycznej szkoły - wejście również od strony boiska szkolnego przy ulicy Gajdasa. W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II głosują wyborcy z ulic: Karola Adamieckiego, Barbórki, Marii Dąbrowskiej, Gajdasa, Gwarków od nr 2 do nr 50, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 16, bp. Ignacego Krasickiego, Larysza, Lawendowa, Lipoka, Mazura, Męczenników Oświęcimia od nr 37 do nr 62, Miła, Ogiermana, Pod Lipami, Przyjaźni, Stanisława Schwallenberga, Henryka Sienkiewicza, Stypy,Szymały od nr 17 do nr 103, Unii Europejskiej, Wiktorii, Wiosenna, Windera, Wspólna, Zwycięstwa.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).