Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Informacja dotycząca kąpieliska otwartego na Księżej Górze

24 czerwca, 2020

Z przykrością informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, w czasie tegorocznych wakacji kąpielisko otwarte na Księżej Górze nie zostanie uruchomione. Według obowiązujących obostrzeń sanitarnych, w niecce basenowej, mogłyby przebywać jednocześnie maksymalnie 24 osoby. Rygor ten i ograniczenia związane z zachowywaniem tak zwanego dystansu społecznego, a także negatywna rekomendacja bytomskiego Sanepidu, spowodowały podjęcie tej trudnej decyzji. Przekazując tą informację, zachęcamy jednocześnie do korzystania z innych form wypoczynku oraz oferty przygotowywanej przez miejskie jednostki organizacyjne.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).