Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Jubileusz 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego

17 października, 2022

Jubileusz LOW sobotę, 15 października , odbyła się gala z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. Uroczystości rozpoczęły się mszą święta w kościele pw. św. Wojciecha w Radzionkowie. Następnie goście przeszli do Centrum Kultury "Karolinka", w którym odbyła się uroczysta akademia jubileuszowa. Po niej zebrani goście udali się do budynku liceum, gdzie zostały przygotowane wystawa archiwalnych i współczesnych fotografii, zwiedzanie szkoły, spotkania absolwentów w klasach.

 

 

 

 

Jubileusz LO

Jubileusz LO

Jubileusz LO

Jubileusz LO

Jubileusz LO
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).