Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Kampania “To też Twoja historia”

21 czerwca, 2023

To też Twoja historiaW całej Polsce działa już ponad 700 archiwów społecznych. Dzięki pasji i zaangażowaniu osób, które gromadzą, digitalizują i udostępniają stare zdjęcia, pocztówki, listy, dokumenty, bądź nagrywają relacje historii mówionej możemy poznać historię nieopisaną w podręcznikach do historii.

Centrum Archiwistyki Społecznej serdecznie zaprasza do włączenia się w kampanię "To też Twoja historia", która zachęca do przeszukiwania i odkrywania zbiorów na prowadzonym portalu www.zbioryspoleczne.pl
Portal Zbiory Społeczne to narzędzie zaprojektowane przez Centrum Archiwistyki Społecznej, dzięki któremu archiwa społeczne mogą dzielić się w internecie swoimi zasobami.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).