Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Kolejne wydarzenia w ramach projektu “Litery Kultury”

22 lipca, 2023
Litery KulturyW przyszłym tygodniu czekają nas dwa kolejne wydarzenia w ramach projektu „Litery Kultury”, organizowane przez Centrum Kultury Karolinka.
 
28 lipca (piątek) zapraszamy na radzionkowski Eko-Rynek, gdzie od godziny 19:00 będą odbywać się animacje dla dzieci, a około 21:00 ruszy familijne kino plenerowe. Przygotowane zostaną leżaki, ale zachęcamy do przyniesienia własnych kocyków oraz krzeseł i do wspólnego uczestnictwa w seansie.
 
W sobotę 29 lipca na placu przy ul. Kużaja czeka nas spektakl teatralny dla rodzin z dziećmi. Spektakl organizuje grupa O!Teatr. Przedstawienie rozpocznie się ok. 17:30, a od 16:00 odbywać będą się animacje dla najmłodszych.
Wstęp na oba wydarzenia jest wolny. Serdecznie zapraszamy.
 
 Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).