Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Kolejny etap remontu ul. Artylerzystów

09 stycznia, 2023

ul. ArtylerzystówInformujemy, że w dniach 12-13 stycznia, firma prowadząca przebudowę ulicy Artylerzystów w Radzionkowie, planuje dokonać rozbiórki nawierzchni asfaltobetonowej jezdni na odcinku od ulicy Lotników do ulicy Kadetów oraz jezdnię boczną ulicy Artylerzystów. W związku z wykonywanymi pracami konieczne będzie w tych dniach usunięcie parkujących tam pojazdów z jezdni oraz z chodników. Wykonawca robót zobowiązał się poinformować mieszkańców o planowanej rozbiórce poprzez pozostawienie powiadomień w skrzynkach na listy. Prosząc o zachowanie szczególnej ostrożności przepraszamy za wszelkie uciążliwości związane z remontem.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).