Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Kompleksowa rehabilitacja

03 marca, 2021

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychJeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo i żyć pełnią życia - zgłoś się do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i weź udział w bezpłatnej rehabilitacji kompleksowej - zawodowej, psychospołecznej i medycznej. Kompleksowa rehabilitacja dla mieszkańcó województwa śląskiego będzie realizowana w Sanatorium Uzdrowiskowym w Ustroniu.

Więcej informacji w poniższych ulotkach

 

 

 PFRON  
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).