Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych

31 października, 2022
logo Zarządu Transportu MetropolitalnegoZarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że 1 listopada z okazji uroczystości Wszystkich Świętych można korzystać z komunikacji miejskiej za darmo. To najlepszy sposób na zmniejszenie korków.
Dodatkowo komunikacja miejska w tym okresie funkcjonuje w specjalny sposób. Więcej szczegółów na: https://rj.metropoliaztm.pl/news/i/2554/Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).