Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Koncert Noworoczny “Karnawał Wenecki”

07 grudnia, 2022

KKoncert Noworocznyoncert Noworoczny powraca do Radzionkowa. Tym razem zabrzmią włoskie przeboje takie jak "Volare", "Felicita" czy "Balla, balla". Podczas koncertu będą wyświetlane, przesłane przez mieszkańców, zdjęcia z ich podróży do Włoch. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, regulamin wraz z załącznikami dostępny poniżej. Pierwsze 15 osób, które prześlą fotografie, otrzymają podwójne zaproszenie na koncert.

Koncert odbędzie się w sobotę, 7 stycznia. Bilety w sprzedaży od 13 grudnia w Centrum Kultury "Karolinka". Szczegóły na plakatach.

Regulamin

Załącznik Nr 1

Załącznik Nr 2

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).