Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Konkurs dla osób w wieku 60+ pt.: “Praca dawniej”

28 lipca, 2020

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób mających ukończony 60. rok życia, z województw śląskiego i małopolskiego, które mogą podzielić się z nami fotografiami związanymi z dawną pracą. Jeśli senior należy do lokalnego Klubu Seniora i uczęszcza do placówki kulturalnej, może podać jej nazwę w formularzu zgłoszeniowym, ale nie jest to warunek konieczny.

Konkurs Praca wczoraj i dziś ma na celu ukazanie, jak bardzo w ciągu ostatnich dekad zmieniły się warunki społeczno-kulturowe oraz rynek pracy. Chcemy pokazać różnice między środowiskiem młodego pokolenia pracowników a pracą ich rodziców i dziadków. Przy okazji pragniemy przypomnieć o tych wszystkich zawodach, które przestały istnieć wskutek zmian ustrojowych i postępu technologicznego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz konkursowy. W zgłoszeniu trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać:

-Imię i nazwisko uczestnika,

-Dane kontaktowe,

-Maksymalnie 3 pliki graficzne (skany/zdjęcia oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach,

-Można dołączyć opis zdjęć (co i kogo przedstawiają),

-Dom Kultury/Klub seniora, do którego przynależy senior (opcjonalnie).

UWAGA: Do konkursu może zgłosić seniora inna osoba (krewny, opiekun, pracownik domu kultury itp.), wystarczy, że wypełniając formularz, poda swoje dane kontaktowe w polu „dane zgłaszającego”. W takim przypadku zgłaszający przesyła skan(y) fotografii uczestnika w jego imieniu.

Zgłoszenia można przesyłać od 12 czerwca 2020 do 11 września 2020.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią 23 września 2020. Przez cały czas trwania konkursu można kontaktować się z organizatorem w razie problemów ze zgłoszeniem i innych – dane kontaktowe podajemy poniżej.

Pytania, wątpliwości i ewentualne problemy techniczne prosimy zgłaszać do organizatora konkursu poprzez adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).