Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Konkurs fotograficzny „Moje cztery pory roku”

20 października, 2021

Plakat konkursu fotograficznegoLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie zaprasza uczniów oraz mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym „Moje cztery pory roku". Przedmiotem konkursu są cztery fotografie wybranego „obiektu" wykonane w czterech porach roku wykonane na terytorium Polski (najlepiej na terenie Radzionkowa lub szerzej województwa śląskiego). Tematem Konkursu jest prezentacja i promowanie walorów polskiej przyrody, flory, fauny oraz krajobrazów ze szczególnym uwzględnieniem obszaru swojej „małej ojczyzny". Udział w konkursie jest bezpłatny.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie cztery zdjęcia. Każde zdjęcie do jednej kategorii: wiosna, lato, jesień, zima. Potwierdzenie przyjęcia do udziału w konkursie nastąpi w momencie przesłania formularza zgłoszeniowego wraz z pierwszym zdjęciem do pierwszego dnia zimy czyli środy 22 grudnia 2021 roku. Po tym terminie nie będzie można przystąpić do konkursu.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.