Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Konkurs “Inwestycja z perspektywą”

01 lutego, 2023

Zrewitalizowana Kolonia Hugona wraz z przyległymi terenami bierze udział w konkursie na „Inwestycję z perspektywą 2023". Jeśli uważacie Państwo, że odnowione familoki oraz planty z bieżnią zasługują na uznanie, to bardzo prosimy o oddanie swojego głosu w plebiscycie. Został on zorganizowany przez Polską Agencję Prasową. Procedura głosowania zajmuje dosłownie kilka sekund, a głosy można oddawać do 10 lutego do godz. 16.00.
Głos na Kolonię Hugona można oddać TUTAJ.

Dziękujemy bardzo!
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).