Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Konkurs “Laurka – dla Papieża Polaka”

07 maja, 2020

Przedszkole nr 4 „Bajka” zaprasza wszystkie dzieci, w wieku przedszkolnym, z Radzionkowa do wzięcia udziału w konkursie „mój wiersz” mającym na celu uczczenie 100 urodzin Wielkiego Polaka- papieża- Jana Pawła II, które przypadają na 18 maja 2020 roku.

Konkurs „mój wiersz” powstał przed trzema laty w „Bajce” wraz z „Bajkową Księgą Pamiątkową- Małych Poetów z Radzionkowa”- w której zapisywane są wiersze uczestników konkursu. Spośród przedszkolnych autorów własnych utworów literackich – od 2019 roku wybiera się -najlepszego radzionkowskiego małego poetę roku, który otrzymuje specjalną nagrodę –trofeum literackie o zastrzeżonej nazwie „małe piórko”!

W zeszłym roku nagrodę specjalną „małe piórko 2019” w przedszkolnym konkursie poetyckim zdobył Wojtek Kurda -wychowanek Przedszkola Nr 4 „Bajka”!

Niestety tegoroczna, planowana edycja nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa, ale nagroda specjalna nadal czeka na swojego właściciela.
Wiersze można przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 maja 2020 roku wraz z załącznikiem RODO.

 

REGULAMIN

RODO

 

ubiegłoroczny zwycięzca - Wojtek Kurda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).