Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Konkurs na projekt ula!

21 lipca, 2023

pecNależące do gmin Bytom i Radzionków Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej walczy nie tylko z niską emisją, ale podejmuje również inne proekologiczne działania. Niedawno, na terenie Ciepłowni Radzionków stanęło sześć pszczelich uli (a ich liczba może powiększyć się już niedługo). Pszczoły mają nieoceniony wpływ na ekosystem i chociażby z tego powodu zasługują na piękne domy. Dlatego PEC Bytom ogłosiło konkurs „Kolorowy domek pracowitych pszczółek ciepłowniczek”.

Aby wziąć udział, wystarczy zaprojektować front ula (technika dowolna) i przesłać go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tematyka prac powinna być związana z ochroną środowiska i planety, ekologią lub działalnością Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Termin nadsyłania projektów upływa 30.07.2023r., więc nie ma na co czekać!

Szczegółowe wytyczne oraz przykładowe prace można znaleźć pod podanym niżej linkiem. Serdecznie zapraszamy do udziału.

https://www.pec.bytom.pl/aktualnosci/index/Konkurs-Cieplo-jak-w-ULU/idn:217

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).