Piątek, 27 maja 2022r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

Konkurs na wykonanie pracy plastycznej o treściach profilaktycznych

24 stycznia, 2022
Baner o konkursieZachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie profilaktycznym. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Technikum Nr 13, szkoły ponadpodstawowej oraz klas VII i VIII Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Radzionkowie, uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych w Radzionkowie ( SP 1, SP 2, SP 4) oraz uczniowie radzionkowskiego ogólniaka.
Regulamin dostępny na stronie www.liceum.radzionkow.pl.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.