Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Konkurs Poetycki im. Sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka OMI

05 maja, 2020

Organizatorzy I Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka OMI pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionkowa oraz Prowincjała Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Polsce zapraszają do udziału w konkursie dzieci i młodzież w wieku 9 – 19 lat.

Ideą konkursu jest rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz pielęgnowanie pamięci o Słudze Bożym o. Ludwiku Wrodarczyku OMI. Udział w konkursie wiąże się z napisaniem wiersza, którego tematyka powinna w dowolny sposób nawiązywać do wartości krzewionych przez duchownego.

Termin nadsyłania prac mija 25 października 2020 roku.

Szczegóły na oficjalniej stronie internetowej konkursu 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).