Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Konkurs Szopek Śląskich

13 grudnia, 2022

Konkurs Szopek ŚląskichJuż po raz 38. zapraszamy do udziału w Konkursie Szopek Śląskich. Koło PTTK nr 111 im. J. Lompy w Radzionkowie, Oddział PTTK im. S. Lachowicza w Bytomiu, Muzeum Górnośląskie, Urząd Miasta Radzionków oraz Centrum Kultury „Karolinka” zapraszają wszystkich radzionkowskich i okolicznych artystów do wystartowania ze swojom "betlyjkom" w konkursie.

Prace przyjmowane są w Centrum Kultury „Karolinka” od 12 do 23 grudnia. Następnie w terminie od 27 grudnia 2022 do 27 stycznia 2023 szopki bożonarodzeniowe będą prezentowane podczas wystawy pokonkursowej, a zwycięzców poznamy 27 stycznia 2023 o godzinie 17:00 podczas oficjalnego wręczenia nagród.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz późniejszego zapoznania się z pracami innych twórców.

REGULAMIN

 

 

 38. Konkurs Szopek Śląskich
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).