Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Kręć kilometry dla Radzionkowa

29 maja, 2023
Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji Rowerowa Stolica Polski. Zainstaluj aplikację i przez cały czerwiec kręć kilometry dla Radzionkowa aby zdobyć puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników przewidziano nagrody.
Punkty dla naszego miasta można zbierać jeżdżąc po trasach również poza Radzionkowem.
Tak naprawdę najważniejszym celem rywalizacji nie jest wynik sportowy, a propagowanie aktywnego trybu życia, rekreacja i rowerowa turystyka. Czerwiec i startująca rywalizacja to świetny moment do tego, by rozejrzeć się po bliższej i dalszej okolicy w poszukiwaniu ciekawych tras rowerowych.

Lokalny koordynator: Beata Jurczyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).