Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

„Książki online dla każdego”

05 sierpnia, 2021

Od początku sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Radzionkowie umożliwia swoim Czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w trzech serwisach: Legimi, IBUK Libra oraz Ebookpoint BIBLIO. Serwis Legimi oferuje przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki, w tym to, co kochamy najbardziej czyli nowości wydawnicze! IBUK Libra jest serwisem przeznaczonym głównie dla studentów i pracowników naukowych, ale znajdują się tam również publikacje z zakresu literatury pięknej, reportaże, poradniki oraz książki dla dzieci i młodzieży. Z kolei serwis Ebookpoint BIBLIO to zbiór tytułów z literatury pięknej, a także publikacje grupy wydawniczej Helion (ebooki, audiobooki oraz e-kursy).

 

Jak można otrzymać kod umożliwiający dostęp do jednego z tych trzech serwisów?

  • najważniejsza zasada: trzeba być naszym zarejestrowanym Czytelnikiem,
  • po kod można się zgłaszać do bibliotekarzy Biblioteki Głównej i Filii Bibliotecznej,
  • razem z kodem będziemy dawać instrukcje opisujące w jaki sposób można dany kod aktywować.

Po wygaśnięciu dostępu można poprosić w bibliotece o następny miesięczny kod (w każdym miesiącu liczba kodów jest ograniczona).
Serdecznie zapraszamy do korzystania ze zbiorów dostępnych online!

Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).