Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Kubki plastikowe na Dni Radzionkowa

06 czerwca, 2023

Już w weekend rozpoczniemy świętowanie XV Dni Radzionkowa. Oprócz występów artystycznych na gości będą czekały także inne atrakcje, między innymi wesołe miasteczko, atrakcje dla dzieci oraz oferta gastronomiczna. Mając na uwadze dobro naszej planety, tak jak w ubiegłym roku, sprzedaż piwa będzie odbywała się w wielorazowych kubkach. Kaucja za taki kubek będzie wynosiła 10 zł. Po zakończonej imprezie kubek będzie można oddać w punkcie gastronomicznym otrzymując zwrot kaucji lub zachować go sobie na pamiątkę.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).