Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Likwidacja kasy w PGK

25 czerwca, 2020

Od dnia 13 marca 2020 roku kasa w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej jest zamknięta. Powodem zamknięcia była rozwijająca się pandemia koronawirusa. Okres od marca do czerwca pokazał, że funkcjonowanie kasy w siedzibie przedsiębiorstwa nie jest konieczne. Jej zamknięcie spotkało się ze zrozumieniem zdecydowanej większości Państwa, którzy dokonywali dotychczas płatności w siedzibie. Ze względu na powyższe okoliczności Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 1 lipca 2020 roku kasa zlokalizowana w budynku przy ul. Kużaja 17 w Radzionkowie zostaje zlikwidowana. Wszelkie zobowiązania można regulować w oddziałach Poczty Polskiej, punktach kasowych, jak również przelewem tradycyjnym lub elektronicznym.

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia. 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).