Środa, 19 sierpnia 2026r. | Imieniny: Boleslawa, Juliana
Pokaż menu

Lokale mieszkalne do sprzedaży

16 czerwca, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta wykazu nr 15/2020, obejmującego lokale mieszkalne usytuowane przy ul. Lawendowej 1, przeznaczone do sprzedaży wraz ze sprzedażą ułamkowej niewydzielonej części gruntu. 

WYKAZ NR 15/2020




Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).