Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Magnes Turysty

18 września, 2023
Magnes turystyPrzypominamy, że Radzionków jest wśród wielu gmin, które przystąpiły do inicjatywy turystycznej "Magnes Turysty", który powstał z myślą o turystach zwiedzających polskie miasta i kolekcjonujących pamiątki z takich podróży.
Kto jeszcze nie posiada magnesu z Radzionkowa, serdecznie zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Knosały 61a, w której można kupić magnes w cenie 7zł.
 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).