Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Metropolitarny Konkurs Literacki

03 czerwca, 2020

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w metropolitarnym konkursie literackim, organizowanym z okazji 13.Metropolitarnego Święta Rodziny, którego hasłem jest "Rodzina Rodzina przestrzenią spotkania". Jest to konkurs na krótki tekst prozatorski, dotyczący historii rodzinnych związanych z naszymi małymi ojczyznami. Udział jest dobrowolny i bezpłatny. Termin oddania prac upływa 31 sierpnia 2020 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

 

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).