Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Mistrzostwa Śląska w Orientacji Precyzyjnej

14 kwietnia, 2023

W sobotę i w niedzielę odbędą się Mistrzostwa Śląska w Orientacji Precyzyjnej. Zawody odbędą się na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego i Parku na Księżej Górze.

W zawodach będą startowały osoby niepełnosprawne, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku chwilowego zablokowania części alejek przez osoby na wózkach i ich opiekunów. Prosimy również aby w tym czasie nie zrywać i nie przestawić lampionów.

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).