Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Nabór do Centrum Kultury “Karolinka”

06 marca, 2024

Dyrektor Centrum Kultury "Karolinka" ogłasza nabór na stanowisko: pracownik techniczny. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie do dnia 15 marca 2024 roku do godziny 16:00, osobiście w Centrum Kultury „Karolinka”, pokój nr 23 – w godzinach od 8:00-16:00, lub pocztą na adres Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko pracownik techniczny".

Ogłoszenie o naborze
Kwestionariusz osobowy

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.