Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Nabór do Śląskiego Ogrodu Botanicznego

11 marca, 2024

ŚOBŚląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie poszukuje pracownika technicznego. CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem: Rekrutacja – Pracownik techniczny) do dnia 22 marca 2024 r.

Szczegóły na www.obradzionkow.robia.pl.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.